Tuesday, January 21, 2020
  • time : 12:48:41
  • Date : 9/25/2019
  • news code : 3569
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی:
كار روابط عمومی ها در شرایط كنونی كشور، حساسیت بیشتری دارد
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی: کار روابط عمومی ها در شرایط کنونی کشور، حساسیت بیشتری دارد رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با اشاره به شرایط خاص کشور در مقطع کنونی به لحاظ بودجه ای گفت: کار روابط عمومی ها در این شرایط حساسیت بیشتری دارد چون باید با دقت و خلاقیت بیشتری خدمات، تلاش ها و موفقیت های دولت را اطلاع رسانی کنند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی حسن پارسی پور که در دوره آموزشی عکاسی و تصویربرداری برای روابط عمومی های استان سخن می گفت، ادامه داد: این حساسیت کار، به تمرکز بیشتر بر شیوه های نوین اطلاع رسانی نیاز دارد و این سازمان آماده همکاری در برگزاری دوره های تخصصی آموزش روابط عمومی ها و تقویت آنهاست. وی نقش روابط عمومی ها در تبیین شرایط خاص کشور را با اهمیت قلمداد کرد و افزود: در شرایطی که به همدلی و وحدت در جامعه و افزایش ضریب اعتماد بین مردم و دولت در تمام سطوح نیاز داریم، اهمیت جایگاه و ایفای درست نقش روابط عمومی ها بسیار مهم است و مسئولان روابط عمومی باید با اطلاع رسانی مطلوب خدمات و نقاط قوت و انتقال نقدهای بیرونی به سازمان ها به رشد و پیشرفت کشور کمک کنند. وی خاطرنشان کرد: سازمان برنامه و بودجه در راستای اصلاح ساختار بودجه و تبدیل تهدید تحریم ها به فرصتی برای قطع وابستگی به نفت تلاش می کند و در این مسیر از کمک نخبگان و دانشگاهیان بهره می گیرد تا آنچه مدنظر مقام معظم رهبری است محقق شود تا تغییر نگرشی را در نظام برنامه ریزی و بودجه کشور شاهد باشیم که این هم به تعامل و همدلی همه دستگاههای اجرایی نیاز دارد و این نیازمند همت و تلاش روابط عمومی هاست. در ادامه دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های خراسان شمالی با اشاره به اهمیت روزافزون برگزاری دوره های آموزشی و باتوجه به گسترش مداوم مباحث حوزه ارتباطات، از برگزاری چند دوره دیگر برای ارتقای مهارت های مسئولان و کارشناسان روبط عمومی های این استان خبر داد. علی قلیزاده گفت : با تمهیدات خوب سازمانها و درک ضرورت آموزش کارشناسان و مدیران روابط عمومی سعی داریم هر ماه حداقل یک دوره آموزشی را برگزار کنیم چرا که علم ارتباطات و روابط عمومی همیشه نیاز به روز آموری دارد. شایان ذکر است دوره آموزشی عکاسی و تصویر برداری به منظور ارتقاء سطح روابط عمومی های استان به مدت
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی حسن پارسی پور که در دوره آموزشی عکاسی و تصویربرداری برای روابط عمومی های استان سخن می گفت، ادامه داد: این حساسیت کار، به تمرکز بیشتر بر شیوه های نوین اطلاع رسانی نیاز دارد و این سازمان آماده همکاری در برگزاری دوره های تخصصی آموزش روابط عمومی ها و تقویت آنهاست.
وی نقش روابط عمومی ها در تبیین شرایط خاص کشور را با اهمیت قلمداد کرد و افزود: در شرایطی که به همدلی و وحدت در جامعه و افزایش ضریب اعتماد بین مردم و دولت در تمام سطوح نیاز داریم، اهمیت جایگاه و ایفای درست نقش روابط عمومی ها بسیار مهم است و مسئولان روابط عمومی باید با اطلاع رسانی مطلوب خدمات و نقاط قوت و انتقال نقدهای بیرونی به سازمان ها به رشد و پیشرفت کشور کمک کنند.
وی خاطرنشان کرد: سازمان برنامه و بودجه در راستای اصلاح ساختار بودجه و تبدیل تهدید تحریم ها به فرصتی برای قطع وابستگی به نفت تلاش می کند و در این مسیر از کمک نخبگان و دانشگاهیان بهره می گیرد تا آنچه مدنظر مقام معظم رهبری است محقق شود تا تغییر نگرشی را در نظام برنامه ریزی و بودجه کشور شاهد باشیم که این هم به تعامل و همدلی همه دستگاههای اجرایی نیاز دارد و این نیازمند همت و تلاش روابط عمومی هاست.
در ادامه دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های خراسان شمالی با اشاره به اهمیت روزافزون برگزاری دوره های آموزشی و باتوجه به گسترش مداوم مباحث حوزه ارتباطات، از برگزاری چند دوره دیگر برای ارتقای مهارت های مسئولان و کارشناسان روبط عمومی های این استان خبر داد. 
علی قلیزاده گفت : با تمهیدات خوب سازمانها و درک ضرورت آموزش کارشناسان و مدیران روابط عمومی سعی داریم هر ماه حداقل یک دوره آموزشی را برگزار کنیم چرا که علم ارتباطات و روابط عمومی همیشه نیاز به روز آموری دارد.
شایان ذکر است دوره آموزشی عکاسی و تصویر برداری به منظور ارتقاء سطح روابط عمومی های استان به مدت ۴۸ ساعت در کلاس هایی به صورت تئوری و عملی با تدریس احسان کمالی برگزار شد.


Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    5.5.5.0
    V5.5.5.0