دوشنبه, 18 فروردين 1399
  • ساعت : ۱۶:۱۲:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ 
  • کد خبر : ۳۵۷۹
بازدید مدیركل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی از جاجرم
✍به‌ گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری جاجرم: صبح امروز مهندس حمید عرب مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی با حضور در شهرداری جاجرم ضمن دیدار صمیمی و گفتگو با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار پیرامون مسائل و مشکلات موجود در شهر پرداختند.

♨️شایان ذکر است در ادامه بازدیدی مشترک از پروژه های نیمه تمام از جمله سالن چندمنظوره مدیریت بحران جاجرم، اماکن عمومی، میادین و معابر شهر در راستای مرتفع نمودن مشکلات صورت گرفت.


💢در حاشیه این بازدید مهندس عرب ضمن تقدیر و تشکر از  زحمات و عملکرد شورا و شهرداری جاجرم درخصوص سالن چندمنظوره مدیریت بحران با اشاره بر اهمیت ساخت این سالن افزود: این پروژه کارکردهای مختلفی دارد و نیاز است مسئولان شهرستانی و استانی جهت تخصیص اعتبار  برای اتمام آن اهتمام ورزند وی قول مساعدت جهت پیگیری مجدانه و انعکاس مشکلات به استاندار محترم را دادند.


👌مهندس عرب نزدیک بودن به کاربری مسکونی، وجود فضای باز در اطراف، دور بودن از ساختمان های مرتفع، وجود شبکه دسترسی مناسب، دور بودن از ابنیه و تأسیسات خطرساز و محل فرود بالگرد را می توان به عنوان معیارهای مدیریت بحران و از ویژگی های بارز این سالن بر شمرد.


💢در ادامه بازدید، پهلوان شهردار جاجرم ضمن خیرمقدم در خصوص اجرای برخی طرح‌های عمرانی این شهر سخن به میان آورد: بهره‌برداری از معابر و بولوارهای تازه ساخته شده از جمله جاده محور آلومینا و ادامه بولوار حکمت که نقش مهمی در کاهش ترافیک و تسهیل در تردد دارد  را مطرح نمودند.

 

💢همچنین سیدعلی اصغر حسینی رئیس شورای اسلامی شهر جاجرم اظهار داشت: شهروندان ما لایق خدمت‌رسانی شایسته هستند که امیدواریم در آینده بتوانیم طرحهای بسیار خوبی را برای این شهر اجرا کنیم. وی اضافه کرد: امید است افتتاح چنین طرح و پروژه‌هایی بستری برای انجام خدمات بیشتر باشد و بتوان محلات حاشیه‌ای را به سطح محلات برخوردار رساند. وی در ادامه افزودند با توجه به نزدیکی به ایام بهار و لزوم تسریع در زیباسازی میادین ورودی و خروجی شهر و بلوارهای شهری خواستار تخصیص اعتبار برای انجام امور گردیدند.از دیگر موارد مورد اشاره حسینی به الحاق کردن زمینهای حاشیه کنار گذر به محدوده شهری برای تغییر در کاربری در راستای ساخت و سازهای تجاری مالکین پرداختند و ابراز امیدواری کردند که مدیر کل محترم امور شهری کمک نمایند تا کمئسیون امور زیربنایی استان هرچه سریعتر نسبت به این موضوع اتخاذ تصمیم نمایند.


 

روابط عمومی  شورای شهر و شهرداری جاجرم

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0